Autoryzowane serwisy
ASO Mercedes

Skorzystaj z profesjonalnych usług, jakie oferuje autoryzowany serwis Mercedes-Benz, by jak najlepiej zadbać o swój samochód klasy premium. W ASO otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie przeglądów technicznych, wymiany części oraz napraw wszystkich modeli marki, zarówno w ramach obsługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa!

Mercedes-Benz MB Motors

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Duda-Cars Van ProCenter Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Mercedes-Benz Kosmowski

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

ASO Mercedes - jakie są korzyści?

Decydując się na warsztat ASO dedykowany autom marki Mercedes, możesz być pewny najwyższego standardu usług. Jakie zalety przynosi korzystanie z ASO Mercedes w całej Polsce?

  • Eksperci będą naprawiać Twój samochód - zatrudnieni tu fachowcy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu serwisu poszczególnych modeli aut, dlatego są w stanie usunąć każdą, nawet z pozoru bardzo trudną usterkę.
  • Zaawansowane, nowoczesne urządzenia diagnostyczne - pomaga im w tym najlepszy sprzęt diagnostyczny, w jaki wyposażony jest każdy autoryzowany serwis samochodowy niemieckiego koncernu Daimler AG.
  • Pełne doradztwo i wsparcie Klienta - powierzając swoje luksusowe auto do ASO Mercedes, możesz liczyć na rzetelną obsługę, a także zamontowanie wyłącznie najlepszych, oryginalnych części zamiennych.
  • Szeroki zakres usług naprawczych - w firmowym warsztacie nie tylko wykonasz okresowy przegląd samochodu i dokonasz niezbędnych napraw. Większość stacji zapewni Ci również pomoc w zakresie likwidacji szkód i usług blacharsko-lakierniczych.

Ile kosztuje serwis w ASO Mercedes?

Wysokiej jakości usługi, profesjonalizm i rzetelność specjalistów, a także wykorzystywanie najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych to najważniejsze atuty autoryzowanych serwisów samochodowych pod flagą marki Mercedes-Benz. Za taki standard usług warto zapłacić każdą cenę.

Pamiętaj, że wbrew powszechnej opinii, ceny w ASO nie są znacząco wyższe od tych proponowanych przez zwykłe warsztaty. Naprawy serwisowe są wykonywane szybko i przede wszystkim skutecznie, a dzięki temu rzadziej trzeba odwiedzać stacje obsługi. To z kolei pozwala na znaczne oszczędności i niwelowanie kosztów.

Warto też pamiętać o dodatkowych udogodnieniach oferowanych przez autoryzowane serwisy, które rzadko proponowane są przez ogólne stacje obsługi. Mercedes Benz serwis zapewnia m.in. odbiór i dostawę auta door-to-door, samochód zastępczy, czy też lojalnościowe pakiety serwisowe pozwalające skorzystać z atrakcyjnych rabatów. 

autoryzowany serwis mercedes aso